Istnieją teściowe. A potem są matki … w prawie. Bez urazy, ale wolimy te drugie.

Aby uczcić Dzień Matki, przeczesaliśmy nasze archiwa i znaleźliśmy 10 najlepszych przypadków prawnych z udziałem mam.

Jeśli myślisz, że twoja mama jest dziwna… to pewnie jest. Ale te sprawy z udziałem mam są (miejmy nadzieję) jeszcze dziwniejsze:

Twoja mama jest tak zła, że włamała się na twojego Facebooka: Jeden Arkansas nastolatek dostał cenną lekcję o wylogowanie z sieci społecznych, gdy jego mama włamała się do jego konta na Facebooku i zaczął pisać złośliwe i wulgarne wiadomości na stronie syna. Syn wytoczył proces, a sędzia skazał najdroższą mamusię za nękanie.
Duct Tape może naprawić wszystko, z wyjątkiem maluchów: Jedną rzeczą jest przyklejenie malucha do ściany taśmą klejącą. Ale to jest inna rzecz, aby następnie zrobić zdjęcia z duct-taped malucha do akcji z przyjaciółmi.
Twoje dziecko ma brudną pieluchę i brudną buzię: Dzieci mówią najstraszniejsze rzeczy. Ale jeden Omaha 2-latek powiedział o wiele gorsze niż „darn” i został umieszczony w areszcie ochronnym po tym, jak wideo z jego wulgarnym baby-talk poszedł viralem. Co się stało z „Goo-goo, ga-ga?”
Mój syn dostaje się do drużyny… albo nie: Jedna mama z Nowego Jorku wpoiła swojemu synowi cnotę sportowej postawy i fair play, wysyłając groźby śmierci do małego trenera swojego syna i jego rodziny po tym, jak jej syn nie dostał się do letniego składu drużyny.
Morfinowe mleko matki: Można sobie wyobrazić, że karmiąca matka unika przyjmowania silnych środków przeciwbólowych, takich jak morfina. Zwłaszcza jeśli jest ona byłą pielęgniarką. Ale kobieta z Południowej Karoliny została skazana na 20 lat więzienia po tym, jak jej niemowlęca córka zmarła z powodu przedawkowania morfiny przenoszonej przez mleko matki.
Dom mamy całkowicie poszedł w odstawkę: Mama z przedmieść Nowego Jorku była albo wielką fanką serialu „Chwasty”, albo po prostu chciała zarobić trochę pieniędzy. Została przyłapana z marihuaną wartą ponad 3 miliony dolarów, a później przyznała się do winy w związku z federalnymi zarzutami o posiadanie narkotyków.
Ile za to dziecko w oknie? Mama z Mississippi została aresztowana za oferowanie sprzedaży swojego dziecka za 5 000 dolarów kobiecie, która odpowiedziała na ogłoszenie Craigslist o ubrankach dla niemowląt. Niestety dla niej, Mississippi uchwaliło prawo, zgodnie z którym oferowanie sprzedaży lub kupna dziecka jest przestępstwem.
Odsuń się od Pop-Tarts mamusi: Kochamy Pop-Tarts wokół nas, ale jedna matka z Północnej Karoliny wzięła swoją miłość do Pop-Tarts na następny poziom: Miała jej syn aresztowany za kradzież jej Pop-Tarts. Ciekawe, co się dzieje, gdy ktoś kradnie jej lunch?
Po prostu powiedz nie … do maku Bagels?: Pytanie, czy mak na bajgle i babeczki może powodować fałszywe wyniki testów narkotykowych został odpowiedział twierdząco przez odcinek „Mythbusters”. Niestety, nie powstrzymało to pewnej mamy przed utratą opieki nad niemowlęciem po tym, jak makowy obwarzanek spowodował, że nie przeszła testu na obecność narkotyków. Mama później rozstrzygnęła sprawę na sześć cyfr, które zdecydowanie może kupić dożywotnią dostawę zwykłych bajgli.
Mama potrzebuje jej butelkę zbyt: Kobieta z Pensylwanii zostawiła swoje 2-miesięczne dziecko w samochodzie, podczas gdy ona piła w barze przez pięć godzin. Aha, i przy okazji: W tym czasie na zewnątrz było 39 stopni.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!