Mężczyzna z Florydy, który zabił, ugotował i zjadł swojego psa – tak, ugotował i zjadł – został skazany za przestępstwo okrucieństwa wobec zwierząt.

Ale tu jest kicker: jury nawet nie dostał usłyszeć o tej ostatniej eksperymentalnej części kulinarnej, tylko o zabijaniu.

Hannibal Lecter w domu dla psów

Thomas Huggins mówi, że jego pies, Bandit, stawał się agresywny, a on nie mógł jej sprzedać, ponieważ była mieszanką pitbulla, donosi Orlando Sentinel.

Więc zrobił najbardziej logiczną rzecz: według policji, owinął ręce wokół szyi psa i udusił ją na śmierć.

Ale Huggins wyjaśnił, że użył plastikowej torby na śmieci, aby udusić Bandit, ale musiał spróbować dwa razy, ponieważ uciekła za pierwszym razem. Oy vey.

Żołądek już się skręca? Szkoda, bo dopiero zaczynamy…

„Dowody przyszły w czterech różnych torbach

Po uduszeniu Bandit, Huggins przystąpił do obdzierania jej ze skóry, usuwania jej wnętrzności, dekapitacji i rozczłonkowania nożem do steków, zgodnie z zeznaniami oficera Thomasa Ferrella, donosi Sentinel.

Do następnej części powinniście ustawić się obok toalety…

Kiedy policja przybyła do domu Hugginsa, znaleźli żebra psa gotujące się w garnku na kuchence i odkryli inne części ciała w zamrażarce; głowa i skóra były w koszu.

Lekarz weterynarii Bill Zingalie zeznał, że nie mógł określić dokładnej przyczyny śmierci z powodu stanu szczątków: „Dowody znajdowały się w czterech różnych torbach” – powiedział.

Przestępstwo okrucieństwa wobec zwierząt

Dowody na to, że Huggins gotował i jadł Bandita były niedopuszczalne, ponieważ nie miały związku ze sprawą.

Według Sentinel, sędzia okręgowy Samantha Ward przychyliła się do wniosków obrony o ograniczenie dowodów, ponieważ to, co stało się z psem po jego śmierci, nie mogło być uznane za okrucieństwo, ponieważ zwierzę nie mogło tego odczuć. (Czy ona nie pamięta, że wszystkie psy idą do nieba? Pojedyncza łza.)

Mimo to, po około godzinie obrad, ława przysięgłych uznała Hugginsa winnym okrucieństwa wobec zwierząt. Okrutny charakter uduszenia Bandita spowodował popełnienie przestępstwa trzeciego stopnia, za które grozi maksymalnie pięć lat więzienia.

Od upychania szczeniąt w torbach Ziploc po wysadzanie psów w powietrze, szaleństwo okrucieństwa wobec psów musi się skończyć. Zostaw szczeniaki w spokoju — albo jeszcze lepiej, podaruj je na święta pracownikom FindLaw (tzn. mnie). Ale, um, nie wysyłaj ich pocztą.